Contact

Bestuur bestuur@devooruitgangnorg.nl
Voorzitter
Jan Dijk voorzitter@devooruitgangnorg.nl (+31) 628422865
Penningmeester
Marieke Maas penningmeester@devooruitgangnorg.nl (+31) 654978592
IBAN Rabobank Norg NL22 RABO 0 347 206 018
Secretaris
Agnes Boelens-van Nieff  secretaris@devooruitgangnorg.nl
Postadres Brink 1 9331 AA Norg
Bestuursleden
Maarten Tegels
Pieter de Vries
Daan Kooijman
Leiding
Harmonie/Swingband (Jeugdorkest)
Rolf Dekker
Drumband
Contactpersonen
Harmonie Jan Dijk
Swingband (Jeugdorkest) Jan Dijk
Drumband
Marscommissaris Pieter de Vries marscommissaris@devooruitgangnorg.nl
Jeugdopleiding Jan Dijk
Webmaster Lennard Duinkerken webmaster@devooruitgangnorg.nl

Voor de prijs en het aanvragen van optredens en marsen kunt u bij het bestuur terecht

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.